damkinet

Другие

Що таке дхо?

28 мая 2021

Денні ходові вогні потрібні для того, щоб зробити транспортний засіб більш помітним на дорозі. Саме тому, це дозволяє підвищити рівень безпеки, а також сповістити інших учасників руху про наближення автомобіля.

Що таке дхо?

 
Насправді під цими оптичними приладами маються на увазі освітлювальні продукти, які роблять машині помітною при пересуванні у денний час. При цьому слід зазначити, що в залежності від марки та моделі машини, у якості денних вогнів можуть виступати противотумані фари, окремо встановлені передні світлові елементи, передні повороти, які працюють постійно, дальнє світло, а також ближнє світло.

Однак як би там не було, найбільш економічними вважаються окремі ДХВ, виробництво яких здійснюється за допомогою використання світлодіодних продуктів. Вони використовуються у 10 разів менше енергії, за рахунок чого не навантажують генератор та акумулятор.

У якості денних вогнів можуть використовуватися лише ті освітлювальні прилади, які вставленні із урахуванням діючих законів країни. Таким чином, вони обов’язково повинні відповідати окремим вимогам.

1. По-перше, два освітлювальних прилади повинні розташовуватися між собою на дистанції не менше 60см один від одного.
2. По-друге, такі ліхтарі повинні встановлюватися на висоті не менше 25см, а також не більше 1,5 метрів.
3. По-третє, від таких приладів до корпусної частини машини повинно бути відстань не більше 40см.
4. По-четверте, вогні повинні світити тільки уперед.
5. По-п’яте, ДХВ повинні активуватися у автоматичному режимі одразу після включення запалювання.
6. По-шосте, у якості таких приладів можуть використовуватися лише лампочки білого світла.
7. По-сьоме горизонтальний кут повинен складати 20 градусів, а вертикальний – 10.

Насправді за допомогою таких приладів кожен автомобіліст зможе заздалегідь помітити як крупно габаритний, так і малогабаритний транспорт. Також такі лампочки здатні сповістити о приближенні транспортного засобу усіх учасників руху. До того ж тут можна значно мінімізувати ризик включення таких ліхтарів під час транспортування опарного вантажу.

Ближнє світло менш помітне у денний час у порівнянні із денними ходовими вогнями. Але по правила ПДД вони можуть використовуватися у якості денних ліхтарів.

Для того щоб придбати якісні та надійні ДХВ для транспортного засобу, вам навіть не доведеться виходити за межі власного будинку. Усе, що потрібно у цьому випадку – відвідати спеціалізований ресурс, ознайомитися із каталогом товарів, вивчити особливості кожного окремого продукту, а тільки після цього приймати остаточне рішення.


Сейчас на сайте